Ve státě Washington zjistili, že chyba v softwaru špatně vypočítávala datum propuštění vězňů na svobodu a ti se tak mříže opouštěli dřív, než by měli. Rekordem bylo propuštění o téměř dva roky dříve. O chybě se navíc několik let vědělo.
V soukromych by si to pohlidali. Pokud ne, tak realne hrozi zaloba za usle zisky. Akcionari vezenskych korporaci si tohle nemuzou nechat libit. Leda ze by tam stat jako projev dobre vule presunul zbytek mentalne postizenych (v USA jich je 75% ve vezenich, 25% v ustavech). Ale v ustavech hadam zbyli uz jen ti nerentabilni, o ktere se musi intenzivne starat (stejne jako v pripade tezkych zlocincu, o ktere soukrome veznice taky nemaji zajem).
Zdravím,
takové situace znám z vlastní zkušenosti. Podle mne jsou zapříčiněny nechutí / neschopností řídícího pracovníka rozhodnout o způsobu řešení vzniklého problému.
Před časem jsem dělal program na vyhodnocování pracovních výkonů zaměstnanců. Řídící pracovník odmítal rozhodnout o způsobu vyhodnocování. Proto jsem byl nucen do programu vložit tzv. "kurvítko", které "mršilo" data a umožnilo jejich další zpracování jinak nesmyslného zadání.
To jen tak pro pobavení na konci roku ;-))
Přeji všem čtenářům mnoho úspěchů v roce 2016!
Odpovědět00
Kontext diskuze2Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.